Cikkszám: | #7364175 |
Aukció kezdete: | 2018-09-30 21:19:38 |
Lejár: | lejárt |
Mennyiség: | 1 db. |
Licitek: | 0 db. Megnéz |
Kattintások: | 28 db. |
Garancia: | több mint 2 év |
Számlaadás: | Igen |
Áru helye: | XIII. kerület, Budapest / Magyarország |
Szállítás: | személyes átvétel, vagy futárszolgálat |
Fizetési mód: | készpénz, előreutalás, utánvét |
100% pozitív
Teljes jogú eladó
Regisztrált:
10 éve és 10 hónapja
Alacsony, és középfrekvencián működő kezelés, mely a már kialakult gerincfájdalmakon enyhíthet. Derék, és csípőfájdalom, valamint a nehéz járás fájdalmát enyhíti. Ergonomikus kialakítása folytán Illeszkedik az emberi csípő formájához. Az egyidejű multicsatornás berendezés kombinálva van az alacsony frekvenciás fizikoterápiával, mágnes terápiával, valamint infravörös melegítő terápiával, ez utóbbi igény szerint alkalmazható a kezelés közben. A felhasználó kiválaszthatja igényének megfelelő erősséget, hőmérsékletet. (alacsony, közepes, magas )
A készülék kettő automatikusan kombinált elektromos impulzus üzemmód valamint négy manuális üzemmóddal az igényeknek megfelelően működtethető. Intenzitása 16 fokozat.
Kezelési időtartam: 15 illetve 30 percben határozható meg.
Alkalmazása izomösszehúzódásokat képez, mely fokozatosan helyre állítja, gerinc formáját. Serkenti a vérkeringést eltávolítja a lerakodott salakanyagot. Kezelés egyéni állapotnak, igényeknek megfelelően válaszható ki.
A kezelés nyaktól csípőig, valamint a négy végtagon történhet.
pl:váll fájdalom
Hatékonysága már az elő kezelés után érezhető!
Bp valamint 60km körzetben lehetőség van a személyes kipróbálási lehetőségre!
Beépített természetes zene a pihenés mélységének és minőségének javítása érdekében.
Hang utasítás a könnyebb használatért.
Készülékhez csatlakoztatható távirányítóval működik
.Áramellátás: 100-240 VAC ,frekvencia: 50/60 Hz 0.2 ami átalakítható DC 12V, 1000 mA
Elektromos teljesítmény: Pulzáló frekvencia: 1 Hz – 1200Hz
Pulzáló szélesség: 20us - 400 us